Ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikowi jak najlepsze doświadczenia. Jeśli kontynuujesz przeglądanie, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę się na ich używanie. Możesz uzyskać więcej informacji lub dowiedzieć się, jak zmienić ustawienia przeglądarki w naszej polityka cookies
Plany z dziećmi

Czy wyobrażasz sobie minę twych dzieci na wieść o tym, że będziecie szukać śladów dinozaurów, korzystać z atrakcji w wesołym miasteczku, obserwować niedźwiedzie albo zjeżdżać wagonikiem do kopalni? W tym roku nie będziesz musiał ich prosić, aby pojechały z tobą. Przyjedź na wakacje do środkowej Hiszpanii z całą rodziną i ciesz się czasem spędzonym z dziećmi!


Aragonia

Turystyka Aragonii

Siedem parków rozrywki! Wszystkie one w Aragonii , tu nie możesz się nudzić z rodziną!

Park rozrywki w Saragossie , park Monasterio de Piedra i jego krajobrazy (gdzie możecie wziąć udział w pokazie ptaków drapieżnych), park poświęcony dinozaurom Dinópolis , Muzeum Górnictwa w Escucha (gdzie zjedziecie wagonikiem na głębokość prawie 200 metrów), biopark Lacuniacha (chciałbyś podziwiać z bliska żubra albo rysia?), park Pirinearium (prezentujący ponad 120 makiet zabytków i obszarów naturalnych) oraz San Juan de la Peña i jego klasztory.

Od którego zaczniesz?

Także w tym rejonie

Rady praktyczne

  • >Sprawdź stronę internetową Aragońskich Parków Rozrywki, aby zapoznać się z datami i godzinami otwarcia oraz cenami.

Informacje i rezerwacja

W Aragonii razem z dziećmi

Propozycje podróży

Kastylia-La Mancha

Turystyka Kastylii-La Manchy

Przekonanie maluchów, aby udały się z tobą w podróż do Kastylii–La Manchy okaże się bardzo łatwe. Wystarczy im powiedzieć, że można tam wziąć udział w prawdziwie „bajecznych” wyprawach.

Można zobaczyć stanowiska archeologiczne, muzea, jeden z największych na świecie parków wiatrowych, uczestniczyć w karnawale w Villarrobledo (Albacete), zwiedzić kopalnie, poszerzyć wiedzę w Planetarium Muzeum Nauki Kastylii-La Manchy, odwiedzić rezerwat przyrody El Hosquillo , gdzie na łonie przyrody żyją niedźwiedzie, odnaleźć twarze wyrzeźbione na skalnych ścianach, pływać żaglówką… Napełnij się energią i dotrzymuj kroku dzieciom!
 

Także w tym rejonie

Kastylia i León

Turystyka Kastylii i Leónu

Zbliża się weekend, wakacje… i dzieci nie idą do szkoły. Chcesz zaplanować wyjazd, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? O nic się nie martw, Kastylia i León ma dla ciebie propozycje. Możesz wybrać ofertę weekendową lub nawet siedmiodniową, na przykład z możliwością rodzinnego pływania statkiem po jeziorze Sanabria, zwiedzania zabawnego muzeum gigantów i przebierańców, poznania życia naszych przodków czy odkrywania zaskakujących śladów dinozaurów. Jeżeli wolisz sam zorganizować podróż, a potrzebne ci są jedynie porady, region Kastylia i León oferuje ci propozycje szlaków i tras (od trzydniowych po siedmiodniowe), na przykład „Tydzień w Górach Kantabryjskich Kastylii i Leónu” czy „Tydzień w miastach Kastylii i Leónu wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO”.

Także w tym rejonie

Rady praktyczne

Informacje i rezerwacja

W Kastylii i Leónie razem z dziećmi

Propozycje podróży

La Rioja

Turystyka La Rioja

Przyjedź z najbliższymi, aby odkryć, jak wyglądali najstarsi mieszkańcy regionu La Rioja : dinozaury. To nie jest żart. Przed tysiącami lat zwierzęta te pozostawiły mnóstwo śladów w tej części Hiszpanii.

Możesz odwiedzić niektóre z licznych stanowisk skamieniałości śladowych (śladów dinozaurów) znajdujących się w La Rioja (najbardziej znane to: Enciso, Munilla, Igea i Cornago) i samemu się o tym przekonać. Na trasie zwiedzania znajdziesz także naturalnej wielkości reprodukcje dinozaurów… Nie zapomnij aparatu!

Aby dowiedzieć się więcej o ich świecie, przygotuj wizytę w Centrum Interpretacji Paleontologii w La Rioja. A co byś powiedział na zarezerwowanie sobie dnia na paleontologiczny park przygód El Barranco Perdido?

Także w tym rejonie

Rady praktyczne

  • >Stanowiska skamieniałości śladowych przygotowano z myślą o samodzielnym zwiedzaniu (znajdują się pod gołym niebem, są łatwo dostępne i mogą być wyposażone w kładki oraz tablice informacyjne). Najlepiej dotrzeć do nich samochodem, aby następnie zwiedzić miejsce pieszo. Wiele z tych stanowisk posiada oznakowane szlaki.
  • >Jeżeli chcesz skorzystać z usług profesjonalnych przewodników, najlepiej zasięgnij informacji w miejscowych biurach informacji turystycznej lub w Centrum Interpretacji Paleontologii w La Rioja. Możesz znaleźć je także pod linkiem Turystyka La Rioja .

Informacje i rezerwacja

W La Rioja razem z dziećmi

Propozycje podróży

Madryt

Turystyka Wspólnoty Madrytu

Podróż z dziećmi do Madrytu to czysta przyjemność. Masz tu wiele możliwości i zechcesz ze wszystkich skorzystać. Aby ułatwić ci zadanie, Wspólnota Madrytu oferuje dwa specjalistyczne przewodniki: „99 Propozycji Turystyki Rodzinnej” i „52 Rodzinne Zajęcia Turystyczne”. Co bardziej cię się podoba? Odwiedzanie muzeów, jak choćby Figur Woskowych , Dom Muzeum „Ratón Pérez” czy Muzeum i Park Gier Tradycyjnych? A może dać się ponieść adrenalinie w wesołym miasteczku lub Parku Warner ? Możesz też zabrać swe pociechy do Micropolix , dziecięcego miasta.

Zaś jeśli lubicie podglądać życie zwierząt, zarezerwujcie sobie czas na wypad do Zoo Aquarium , Faunii , parku Safari Madrid czy Burrolandii. Może bardziej kusi cię sport? Spróbuj zasiąść za kierownicą gokarta w Carlos Sainz Center czy też zwiedzić Bernabéu ! Lepiej coś bardziej spokojnego? Przejedź się Pociągiem Truskawkowym , Pociągiem Cervantesa albo Pociągiem Przyrodniczym. Jeśli te propozycje nie są wystarczające, masz też możliwość samodzielnego pokonania szlaku “Infantów z Aranjuez ” i rodzinnego korzystania z przejażdżki kolejką „Chiquitren”, statkiem turystycznym czy podziwiania kolekcji zabawek infantów…

Także w tym rejonie

Rady praktyczne

  • >W przewodnikach oferowanych przez Wspólnotę Madrytu znajdziesz dane kontaktowe dotyczące każdej propozycji oraz biur informacji turystycznej w każdej miejscowości. W „Rodzinnych Zajęciach Turystycznych” zawarto też sugestie na temat najlepszej pory roku do realizacji danego zajęcia, konieczności dokonania rezerwacji, zalecanego wieku uczestników, tras przystosowanych dla wózków dziecięcych itd.

Informacje i rezerwacja

W Madrycie razem z dziećmi

Propozycje podróży